Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón
