Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: Address
gl: Enderezo

en: Timezone
gl: Fuso horario
