Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Custom
id: Tersuai

en: Address
id: Alamat

en: Timezone
id: Zona waktu
