Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Address
is: Heimilisfang

en: Timezone
is: Tímabelti
