Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Custom
ja: カスタム

en: Address
ja: 住所

en: Timezone
ja: タイムゾーン
