Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र
