Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Address
nn: Adresse

en: Airport
nn: Flyplass
