Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: No changes were made.
pt: Nenhuma alteração foi feita.

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Custom
pt: Personalizado

en: Address
pt: Endereço

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Contact Name
pt: Nome do contato

en: Delete submission
pt: Apagar submissão
