Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Email
ro: email

en: Custom
ro: Personalizat

en: Address
ro: Adresă

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Full Name
ro: Nume complet
