Travel Safety (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى
