Travel Safety (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Custom
fi: Oma

en: Address
fi: Osoite

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke
