Travel Safety (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Address
fr: Adresse

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Full Name
fr: Nom complet

en: Personal Information
fr: Informations personnelles

en: Contact Name
fr: Nom du contact

en: Conference Name
fr: Nom de la conférence

en: Additional Information
fr: Informations supplémentaires

en: Hello @name,
fr: Bonjour @name,

en: Delete submission
fr: Supprimer la soumission

en: Update submission
fr: Mettre à jour la soumission
