Travel Safety (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Address
lv: Adrese

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Full Name
lv: Pilns vārds
