Travel Safety (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Custom
nl: Aangepast

en: Address
nl: Adres

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Personal Information
nl: Persoonlijke informatie

en: Conference Name
nl: Naam conferentie

en: Additional Information
nl: Aanvullende informatie

en: Delete submission
nl: Inzending verwijderen

en: Update submission
nl: Inzending bijwerken
