Travel Safety (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: No changes were made.
sv: Inga förändringar gjordes.

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Custom
sv: Anpassad

en: Address
sv: Adress

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Contact Name
sv: Kontakt namn

en: Additional Information
sv: Ytterligare information
