Travel Safety (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்
