Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Custom
cy: Addasu

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser
