Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra
