Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Email
hi: ईमेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Address
hi: पता

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: Full Name
hi: पूरा नाम
