Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Custom
hu: Egyéni

en: Address
hu: Cím

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: BCC Address
hu: Rejtett másolat

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Full Name
hu: Teljes név

en: Conference Name
hu: Konferencia neve

en: Additional Information
hu: Kiegészítő információ

en: Delete submission
hu: Beküldés törlése
