Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Custom
it: Personalizzato

en: Address
it: Indirizzo

en: Timezone
it: Fuso orario
