Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Address
lt: Adresas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Delete submission
lt: Pašalinti pateikimą

en: Update submission
lt: Atnaujinti pateikimą
