Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Timezone
ps: مهال سيمه
