Travel Safety (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు
