Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Yes
ca: Sí

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Address
ca: Adreça

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Conference Name
ca: Nom de la conferència

en: Additional Information
ca: Informació addicional
