Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Custom
da: Tilpasset

en: Address
da: Adresse

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Timezone
da: Tidszone

en: Airport
da: Lufthavn
