Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: @label
hy: @label (@column)
