Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Custom
jv: Kostum

en: Timezone
jv: Zona wektu
