Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
