Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو
