Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
