Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Email
th: อีเมล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Contact Name
th: ชื่อผู้ติดต่อ

en: Additional Information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
