Travel Safety (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Full Name
vi: Tên đầy đủ

en: Personal Information
vi: Thông tin cá nhân
