Travel Safety (1.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: No changes were made.
pl: Nie dokonano żadnych zmian.

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Custom
pl: Własne

en: Address
pl: Adres

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Additional Information
pl: Informacja dodatkowa

en: Airport
pl: Lotnisko
