Travel Safety (1.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: No changes were made.
pt: Não foi feita nenhuma alteração.

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Custom
pt: Personalizado

en: Address
pt: Morada

en: BCC Address
pt: Endereço BCC

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Full Name
pt: Nome completo

en: Personal Information
pt: Dados Pessoais

en: Additional Information
pt: Informações Adicionais

en: Delete submission
pt: Eliminar submissão
