Travel Safety (1.0.0-beta5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ
