Travel Safety (1.0.0-beta5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Address
bs: Adresa
