Travel Safety (1.0.0-beta5) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: No changes were made.
de: Keine Änderungen wurden vorgenommen.

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Address
de: Adresse

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Timezone
de: Zeitzone

en: Full Name
de: Vollständiger Name

en: Personal Information
de: Persönliche Daten

en: Contact Name
de: Kontaktname

en: Conference Name
de: Name der Konferenz

en: Additional Information
de: Zusätzliche Informationen

en: Airport
de: Flughafen

en: Delete submission
de: Webformular-Eingabe löschen

en: Update submission
de: Einreichung aktualisieren

en: BCC Addresses
de: BCC-Adressen

en: Contact Method
de: Kontaktmethode
