Travel Safety (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Custom
sk: Vlastná

en: Address
sk: Adresa

en: Timezone
sk: Časové pásmo
