Tribute Cards (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα
