Tribute Cards (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Bundle
fi: Paketti
