Tribute Cards (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
