Tribute Cards (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu
