Tribute Cards (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
