Tribute Cards (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ
