Tribute Cards (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas
