Tribute Cards (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Bundle
mr: बंडल
