Tribute Cards (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
