Trigger API (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Message
bs: Poruka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Send
bs: Pošalji

en: Trigger
bs: Okidač
