Trigger API (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Message
ne: सन्देश

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Explanation
ne: व्याख्या

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त
